İnegöl’de7 yıldır avukatlık yapan Nilay Parlar ile 5 yıldır avukatlık yapan Sevil Koyuncu’ya ait hukuk bürosu düzenlenen törenle açıldı.

Gazetemiz köşe yazarlarından Avukat Nilay Parlar meslektaşı Avukat Sevil Koyuncu ile birlikte kurdukları “Parlar & Koyuncu Hukuk Bürosu”nun açılışını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz Cumartesi günü saat 14.00’de Kemalpaşa Mahallesi Bahçıvan Sokak numara 4 adresinde gerçekleştirilen açılış törenine Kaymakam Aziz İnci, İnegöl Belediye Başkan Yardımcıları Yusuf Şen ve Güngör Sabri Günaydın, Kurşunlu Belediye Başkanı Erkan Dönmez, Bursa Barosu Başkanı Ekrem Demiröz, Bursa Barosu İnegöl Temsilcisi Ünal Rubacı, Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Turhan Neşe ile CHP ilçe yönetimi, Saadet Partisi İl Başkan Yardımcısı Avukat Salih Berber, İnegöl Yeni Gazeteciler Derneği Başkanı Yahya Balakuş, Başkan Yardımcısı Şerif Gürbaş, İnegöl Genç İşadamları Derneği Başkanı Bahadır Bayraktar, Atatürkçü Düşünce Derneği İnegöl Şube Başkanı Muharrem Elmacı, Gazetemiz Genel Müdürü Ümit Karaş, İnegöl Esnaf Kefalet ve Sanatkârlar Odası Yönetimi, Tes-İş Sendika Bursa Şube Sekteri Erdoğan Yıldız,  ilçe avukatları ve çok sayıda davetli katıldı.

Avukat Nilay Parlar ile Avukat Sevil Koyuncu, gerek açılışa katılarak ,gerekse çiçek ve çelenk göndererek destek olan herkese teşekkürlerini ilettiler. Kurdele kesiminin ardından verilen kokteyl ile açılış sona erdi.